Strona Główna – Szczerców nasza Gmina

Niniejszy portal powstał w 2014 r. na prośbę mieszkańców naszej gminy. Wszystkich, którzy są niezadowoleni z jakości informacji przekazywanych na łamach „Informatora Szczercowskiego” i stylu, w jakim się to odbywa. Dodatkową przyczyną jest blokowanie artykułów przedstawiających prawdziwą sytuację w gminie. Dlatego musiała pojawić się strona z możliwością publikacji – innego spojrzenia na problemy gminy – bez cenzury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapraszamy do odwiedzin i dziękujemy za okazywane do tej pory wsparcie.
Każdy użytkownik, dokonując wpisu, musi mieć świadomość, że to on ponosi odpowiedzialność za umieszczone swoje wpisy i że takiej odpowiedzi nie ponosi administrator strony.


W tej chwili użytkownicy nie muszą być zarejestrowani i zalogowani, aby móc komentować.
W przypadku nadużyć tej sytuacji bądź przy dużym spamie, możliwość ta może zostać wyłączona, bądź ograniczona.

UWAGA !!!
Proszę pisać zgodnie z zasadami ortografii, przy rażących błędach będę usuwać takie posty (bez ostrzeżenia).
Także w przypadku udawania kilku różnych osób mogą być usuwane komentarze. Nie będę się wdawać w dyskusje.
> APEL – Szanujmy naszą wspólną własność. <

Share

862 thoughts on “Strona Główna – Szczerców nasza Gmina

 1. Panie Kmita dawny Wojcie Gminy Szczercow;Minelo juz osiem lat od kiedy wybralismy pana na Wojta i niestety to byl blad stulecia przez nas popelniony.Nie wywiazales sie pan z obietnic przed wyborczych za co otrzymales czerwona kartke 4 lata temu w wyborach.Takich stuacji my mieszkancy Szczercowa nie zapominamy i nigdy nie zapomnimy. Gmina Szczercow dzis pod wodza p. Wojta Kamieniaka i jego zalogi idzie w bardzo dobrym kierunku i nie wolno tego zniszczyc.Zatem bedziemy bardzo uwaznie przygladac sie waszym przed wyborczym poczynaniom.Dajemy rowniez teraz w tych wyborach czerwona kartke i mam nadzieje ze juz ostatnia bo my szczercowiacy chcemy miec jednosc a nie podzialy w Gminie Szczercow.Znajdz pan sobie inna gmine co pana tam jeszcze nie znaja i obiecaj im nowa odmiane gruszek tym razem na topoli.Na konec;czy chec zemsty za przegrane wybory 4 lata temu nie zaprowadzi pana na szczyty wstydu?Zegnam.

 2. Panie Jacku Grzelak; sluchajac opini mieszkancow Szczercowa na temat pana startu w wyborach na Wojta Gminy Szczercow chcialbym aby pan odniosl sie publicznie co do swojej przynaleznosci politycznej.Przed ostatnimi wyborami na prezydenta Polski reklamowal i namawial do glosowania na Komorowskiego na facebooku.Dzis musze przypomniec ze jesli by tamte wybory wygral Komorowski to miliony Polakow nie krzystalo by z 500+ ani z wyprawki szklolnej.Dzis rowniez widze miedzy innymi ze Krystyna Janda czy p.Wlodzimierz Kula z PO z Belchatowa sa pana idolami (widac na facebooku).My mieszkancy Szczercowa chcemy wiedziec z kim mamy do czynienia i czy nie rosni nam w Szczercowie drugi Schetyna.Przepraszam p.Grzelak ale jako kandydat na Wojta stajesz sie pan osoba publiczna i my musimy wiedziec wiecej na temat pana zainteresowan rowniez i politycznych.Ja osobiscie szanuje demokracje i zadam tez tego od pana ale machlojki przedwyborcze moga zaszkodzic tylko tym startujacym (mysle caly czas o koalicji Kmita-Grzelak).Czekam na pana oswiadczenie na tej wlasnie stronie.Pozdrawiam.

  1. Zgadzam się z Panem Szczercowiak od urodzenia. Nam nie potrzebne są podziały, nienawiści i wyróżnienia zaproponowane podczas pełnienia funcji Wójta przez Pana Kmitę. W końcu w Gminie Szczerców zapanowała normalność. trzymajmy się tego. Oddajmy głos na Pana Kamieniaka i radnych z KWW Krzysztofa Kamieniaka. Będzie dobrze.

 3. Popieram Szczercowiaka!
  Zobaczcie ludziska co się stało z Gminą Szczerców za Kamieniaka ano staliśmy się słoneczną gminą. Wystarcz spojrzeć po dachach aby potwierdzić moje słowa. Kilkaset instalacji nowoczesnej technologii to jest wielki skok cywilizacyjny. Co za poprzedników nie było takich możliwości ? Czy się nie chciało Panie Kmita.
  Brawo za to co dla nas robicie i prosimy o jeszcze . JESTEŚMY ZA KAMIENIAKIEM I JEGO ZESPOŁEM……….

 4. Jednego Rysia(Petru) mamy w Warszawie a czy drugi jest potrzebny w Szczercowie? Wio koniku a jak sie postarasz…….

 5. Drodzy mieszkancy Szczercowa nie dajmy sie nabrac na sztuczki pana Grzelaka bo to wielki pic na wode fotomontaz. Jedna koalicje PO-PSL wywalilismy na bruk to czy potrzebna nam druga o nazwie Kmita-Grzelak?Mam nadzieje ze nie.Ja osobiscie daje 100 procent poparcia obecnemu Wojtowi p.Kamieniakowi i radnym z jego otoczenia

 6. Jak ladnie Kmira popiera Grzelaka,kto zostanie sekretarzem gdyby którys wygeal,chyba Grzelak bo i tak ma pseudonim sekretarka Kmity.Banery im kradna,tylko im smueszne.Wszystkim zycze uczciwych wyborow.

 7. Najlepsi wyborcy sa na Brzeziu i Stanisławowie2,dawna soltyska i jej ziec,ludzie z nikad i do niczego.Najlepsza.partia na radnego to pani Teodozja,a soltyska niech zostanie soltyska.Obie duzo moga zrobic.No i trzymam kciuki za pana Bogdana.

 8. Pan Grzegorz Kmita wyszedł ze swoim programem dla Gminy Szczerców. Wszystko pod publiczkę! co z tego możliwe do zrobienia – chyba niewiele bo jako dobry gospodarz w kadencji 2010 – 2014 to nie brylował, kadencja była zmarnowana. Nic nie pisze o mobbingu, który miał miejsce podczas jego kierownictwa w Urzędzie (wyrok prawomocny ), a gmina zobowiązana była do wypłaty odszkodowania.

 9. Zgadzam sie z moim przedmówcą, Pan Ryszard nic nie robi za darmo. Ciekawe ile kasy obiecał Panu Ryszardowi na prywatny biznes Pan Grzelak . Startuje z listy Pana Grzelaka , bo Pan Kamieniak dał za mało. Żenada, wstyd, Zona nauczycielka. ja meszkam w Szczecowie i nikt nie podał do publicznej informacji, że Pan Kotyla dla mieszkanców organizuje jazde konną w ramach pięniędzy gminnych. Nawet brał pieniądze od dzieci niepełnosprawnych

 10. O jak ja się cieszę,że Rysio startuje na radnego!
  Lepiej na pewno nie będzie ale weselej to już tak . Bedą darmowe jazdy na kuniu a sorry za darmo to chyba nie u Rysia.
  A propos słyszałem , że gmina w konkursie przekazała jakieś środki na darmową jazdę konną dla mieszkańców? Można wiedzieć ile tego było i kto skorzystał z lekcji jazdy konnej????????
  Może Rysio mi odpowie?

 11. Do Figlusa!!!!!!
  Proszę być precyzyjnym bo o ile mnie pamięć nie myli to ta Pani ma chyba do obchnięcia działkę za przedszkolem ale i działkę na miejscu dalej planowanego osiedla. Jeśli ktoś ma lepszą wiedzę to proszę o poprawienie mnie……….

 12. Mam pytanie.
  Czy osoba uznana za winnego nieprawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Bełchatowie za popełnienie w sposób umyślny przestępstwa urzędniczego i działanie na Szkodę Gminy Szczerców jako Wójt Gminy Szczerców może ponownie ubiegać się o wybór na Wójta Gminy Szczerców?

 13. Ta Pani to bardzo sympatyczna i ciepła osoba, ma wspaniałe podejście do dzieci, traktują ją jak swoją przyjaciółkę.

 14. Dlaczego się czepiasz pani psycholog gimnazjum, kto jak kto lepiej zrozumie i udzieli najlepszej rady jak „doświadczona” życiowo kobieta, 60 lat starsza od wychowanków, niejednokrotnie starsza od ich babć? Przecież pani dyrektor doskonale wie co robi, że trzyma ją dalej na etacie.

 15. O Matko! Czy to prawda że Krystal znowu startuje na radną?
  Ciekawe jakie będzie miała hasło wyborcze? Czy może będzie to coś związanego z działkami?

 16. Cóż wymagać od nauczycieli kiedy przykład nie idzie z góry. Dyrektor szkoły podstawowej ma aż trzech zastępców. Jednak żadna z Pań nie znalazła czasu a może potrzeby udania się na pogrzeb ojca swoich uczniów. Teraz tylko prośba do Pana wójta aby nagrodził owe Panie nagrodą wójta w dziedzinie krzewienia szacunku i wartości moralnych.

 17. Szanowny Panie!
  Uczestniczę w tego typu uroczystościach w Szczercowie niezmiernie rzadko a pytam o nauczycieli tylko dlatego, że moim skromnym zdaniem powinni oni świecić przykładem także po szkole właśnie uczestnicząc w imprezach patriotycznych. Czyż tak nie powinno być? Ponoć macie ok 300 nauczycieli w gminie Szczerców. Ilu ich zatem angażuje się w uroczystości tego typu?

 18. Nie wiem, po co zadaje Pan pytanie, czy w Szczercowie też tak jest. Jeśli chodzi Pan na takie imprezy, to chyba Pan widzi….Dla mnie ważne jest, aby nauczyciel dbał o moje dziecko w szkole, organizował naukę, głównie obserwował i reagował. Na szczęście moich troje dzieci na swojej drodze takich nauczycieli spotkało. Czy on idzie na imprezę mało mnie interesuje, grunt, aby sprawiedliwie postępował, to jest najważniejsze….

 19. 😈 SUPER!!! Brawo dla obecnie rządzących! Pytam się jak długo grubo po 70-tce pani K. będzie pracowała na etacie psychologa szkolnego w Szczercowie? Czy już jubileusz 60-lecia wzięła? Czy naprawdę nie ma już nikogo młodszego na to stanowisko? Gdzie ta „DOBRA ZMIANA”??? 👿

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zabezpiecznie przed Spamem. Wpisz brakującą wartość. *