Pożegnanie śp. ks. kan Józefa Komperdy

W sobotę, 26 grudnia, w 87 roku życia i 64 roku kapłaństwa odszedł do domu Pana były proboszcz parafii w Szczercowie, śp. ks. kan. Józef Komperda. Ksiądz Józef Komperda był proboszczem parafii szczercowskiej przez niemal 36 lat, był także dziekanem dekanatu szczercowskiego oraz kanonikiem seniorem Kapituły Kolegiackiej Łaskiej.
W dniu 29.12.2020 w łódzkim kościele pod wezwaniem św. Wojciecha w Łodzi – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, odbyła się msza święta, podczas której piękne kazanie wygłosił nasz rodak ks. Wojciech Anglart.
W związku z licznymi prośbami umieszczamy na naszej stronie link do filmu zawierającego to kazanie.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpiecznie przed Spamem. Wpisz brakującą wartość. *