7 thoughts on “Szkoła w Lubcu

  1. Fakt szkoła w Osinach też podlega likwidacji ze względów ekonomicznych … Nauczycieli więcej niż uczniów .Trudno ale to są realia dzisiejszego świata …

  2. Jestem za zamknięciem szkoły w Lubcu, zresztą już dawno powinna być zamknięta,to śmieszne że funkcjonuje dla 23 uczniów.

  3. Brawo Panie Wojtku za odwagę napisania prawdy o szkole. Należy uzupełnić tą prawdę o szkole w Osinach, a dla porównania przedstawić podobne wyniki w pozostałych dwóch szkołach. Przypadających 3 uczniów na jednego nauczyciela to przecież niemalże nauczanie indywidualne w publicznej szkole. Dyskusja o likwidacji jakby upadła, ale po analizie takich danych trzeba do niej wrócić i wyciągnąć wnioski, aż do likwidacji szkół, w których brak uczniów, Państwo Radni, w przeciwnym wypadku to chyba niegospodarność – ciężkie słowa.Pozdrawiam.

  4. Nie no nie przesadzajcie w szkole w Osinach jest ponoć ponad 30 dzieci. Nie wiem czy to prawda ale w dwóch klasach chyba nie ma uczniów wcale. No ale 30 to nie 20. Zresztą może taką informacje przekazałaby nam Przewodnicząca Komisji Oświaty bo nie ma wiarygodnego źródła z którego zwykły mieszkaniec mógłby się tego dowiedzieć.?!.

  5. Brawo panie Pacholak punktów za likwidacją szkoły na pewno jest więcej a co ze szkołą w Osinach . Proszę zorganizować referendum tylko wcześniej poinformować rodziców w szkołach o kosztach utrzymania szkół w Lubcu i Osinach gdyż może okazać się za mała frekwencja. Dotacje przekazywane na wspomniane szkoły można przekazać na drogi, kanalizację czy rozrywkę.

  6. Bardzo proszę o ponowne wprowadzenie swoich komentarzy.

    Poprzednie uległy usunięciu na wskutek ataku hackerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zabezpiecznie przed Spamem. Wpisz brakującą wartość. *