Archiwum

7 Odpowiedzi na Szkoła w Lubcu

 • Zainteresowany mówi:

  Fakt szkoła w Osinach też podlega likwidacji ze względów ekonomicznych … Nauczycieli więcej niż uczniów .Trudno ale to są realia dzisiejszego świata …

 • Gość 6 mówi:

  Jestem za zamknięciem szkoły w Lubcu, zresztą już dawno powinna być zamknięta,to śmieszne że funkcjonuje dla 23 uczniów.

 • Gość 2 mówi:

  Brawo Panie Wojtku za odwagę napisania prawdy o szkole. Należy uzupełnić tą prawdę o szkole w Osinach, a dla porównania przedstawić podobne wyniki w pozostałych dwóch szkołach. Przypadających 3 uczniów na jednego nauczyciela to przecież niemalże nauczanie indywidualne w publicznej szkole. Dyskusja o likwidacji jakby upadła, ale po analizie takich danych trzeba do niej wrócić i wyciągnąć wnioski, aż do likwidacji szkół, w których brak uczniów, Państwo Radni, w przeciwnym wypadku to chyba niegospodarność – ciężkie słowa.Pozdrawiam.

 • Jacek mówi:

  Nie no nie przesadzajcie w szkole w Osinach jest ponoć ponad 30 dzieci. Nie wiem czy to prawda ale w dwóch klasach chyba nie ma uczniów wcale. No ale 30 to nie 20. Zresztą może taką informacje przekazałaby nam Przewodnicząca Komisji Oświaty bo nie ma wiarygodnego źródła z którego zwykły mieszkaniec mógłby się tego dowiedzieć.?!.

 • szczercowianin mówi:

  Brawo panie Pacholak punktów za likwidacją szkoły na pewno jest więcej a co ze szkołą w Osinach . Proszę zorganizować referendum tylko wcześniej poinformować rodziców w szkołach o kosztach utrzymania szkół w Lubcu i Osinach gdyż może okazać się za mała frekwencja. Dotacje przekazywane na wspomniane szkoły można przekazać na drogi, kanalizację czy rozrywkę.

 • pinki mówi:

  A co to niektórym nie podobał się artykuł Pacholaka na temat szkoły w Lubcu. Co prawda w oczy kole????????????

 • Administrator mówi:

  Bardzo proszę o ponowne wprowadzenie swoich komentarzy.

  Poprzednie uległy usunięciu na wskutek ataku hackerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpiecznie przed Spamem. Wpisz brakującą wartość. *

Pogoda w Szczercowie.

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości z kraju
 • Spieszmy się podziwiać wielką płytę. Tak szybko odchodzi
  Radzieckie latające spodki, domy na kurzych łapkach, czy monolity w kształcie młotka - takie konstrukcje stały się symbolami modernistycznej architektury powojennej Europy. Jednak na betonowych przedmieściach byłego bloku wschodniego znaleźć można o wiele więcej nieodkrytych jeszcze architektonicznych unikatów. Na podróż po dzielnicach, które po drugiej wojnie światowej, stały się placem budowy pod ogromne osiedla mieszkalne, zaprasza hiszpańsko-polski duet David Navarro i Martyna Sobecka, tworzący niezależne wydawnictwo, pracownię graficzną Zupagrafika.
 • Polska ze swoim 300+ wyróżnia się w Europie. Tak wyglądają dodatki szkolne w Europie
 • Biedronka. Zobacz, jak wyglądały pierwsze dyskonty sieci
 • Jack Daniel's kontra Jack Strong. Kolejny bój o markę
 • Polscy miliarderzy to europejscy przeciętniacy
 • Świat z perspektywy ptaka nie przestaje fascynować. Tu tylko niebo jest granicą
Wspierane przez Money.pl

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj oferty pracy
Słowo:  
Zawód:  
Województwo:  
Data dodania: